Hakkında

Besmele…

Hamdele…

Salvele…

Bu site, bugün dünya hayat merdiveninin 74. basamağına gelmiş bir faninin hayatında insanlara aktarılmasında hayır murad ettiği tecrübelerini, karşılaştığı ibretli olayları aktarmak için 2007 yılında düşünülmüş ve sevgili oğlum Bilgisayar Mühendisi Mehmed Zahid bey tarafından dizayn edilmişti. Ogün bugündür, ağır basan diğer meşgalelerim sebebi ile ilk düşüncemize uygun yazı akışını sağlayamadım. Hayatın içinden bölük pörçük ama çok önemli olduğunu düşündüğüm noktasal bazı yazılarla bugüne gelindi.

Halbuki Türkiye Cumhuriyeti Devletinin son 60 yıllık tarihinin yakın takipçisi olarak siyaset, iktisad, eğitim ve toplumsal hayat üzerinde müşahadeleri ve uygulamaları olan bir insan olarak pekçok önemli anılarımı aktarabilmeyi çok istedim.

Allah(CC)’ın bir takdiri olarak, ülkemizin son 40 yılına damgasını  vuran önemli  siyasi ve toplumsal olaylarda yer almış olmam sebebi ile, bu anıların ileriki nesillere bugünlerin bir fotoğrafını, benim zaviyemden sunmama vesile olacağını düşündüm. İnşaallah bugünden sonra bu düşünce Allah(CC)’ın lütfü keremi ile pratiğe dönüşür.

Beni tanıyan ve seven kardeşlerimden dualarını istirham ediyorum efendim…

Dr.Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

29 RAMAZAN(AĞUSTOS) 2011

2 Yorum

 1. Handenur Koldaş demiş ki:

  Allah sizin gibilerin sayısını artırsın inşallah her vakit bu fakir acizane duacınız olacaktır.

  Mart 30, 2016
  Yanıtla
 2. B. demiş ki:

  Hollanda dan sevgi ve hürmetlerimizle

  Şubat 9, 2018
  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.