ÖNCEKİ YAZIMIN DEVAMI

Dr.Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

Önceki yazıma karşılık yapılan edep dışı yorumları üzüntü ile okurken geçmiş seçimleri hatırlıyorum. 1977 seçimlerinde MSP için sloganları “yeşil kominisler”idi. Milletvekili adayı olarak hangi köye gitmişsem köyün hocası başta bizi öyle karşılıyorlardı. Manavgat meydanında konuşma yaparken dinleyenlerden köylü bir hanım bağırıyordu.Sahtekârlar ahlaksızlar diye. Meğer benden önce insanlara Hürriyet gazetesini anımsatacak şekil ve ebatta bir kağıda Erbakan hocamı bikini mayolu olarak ayakta, iki yanında da oturan açık saçık iki hanımla plajda gösteren fotomontaj resimler dağıtılmıştı. Vatandaşımız o gün bunu fotomontaj olduğunu nasıl bilsin.

O seçimde ayrıca 11 milletvekilimizin hergün birini MSP’den istifa ettirerek, haberlerini ajanslarda yayınladılar. O seçim sonuçlarında 45 milletvekilliğinden 25 milletvekilliğine düşürdüler. Seneler sonra Almanyada öğrendim ki bu istifaların da Amerikan eliyle içimizdeki beyinsizlerin para ile organize ettikleri kirli bir oyunmuş. Müslüman ferasetli olmalıdır diyorum. Bana küfürlü, acılı,sitemli yazan kardeşlerime hakkımı helal ediyorum. Gerçekleri bilmiyorlardı diye derdimi içime atıyorum.

Bir hatıramı daha anlatmadan geçemiyeceğim. Yine seçim çalışmalarından birinde bütün yerleri gezdikten sonra önemli yerleri son bir defa daha ziyaret ediyordum. Konuşma yaparken dinleyenlerden yaşlı sakallı bir kardeşimi yavaş yavaş bana doğru sokulduğunu farkettim. Tam yanıma geldi hızla benim sakallarıma yapıştı. Kendi kendine mırıdanıyordu. Adamın sakalı gerçekmiş yahu diyordu. Konuşmam bitti bu amcanın yanına gittim. Hayrola amca ne oldu? Sorma oğul geçen geldiğinde bizim münafıklar 3 yerde ikindi namazını kılmış olduğunu, sakalının da sahte olduğunu söylemişlerdi. Aynı iftirayı Erbakan Hocam için de bütün Türkiyede yaptılar. 3 yerde 5 yerde ikindi vakit namazını kıldı şeklinde. Bunların işi gücü yalan söylemek iftira atmak. Abdulhamid han’dan beri aynı metodla çalışıyorlar. Ey Müslümanlar uyanın artık!

Şuna yanıyorum ki dün Liderimiz olduğunu söylediğimiz Erbakan hocama ve ekibine seçimleri kaybetsi n diye envayi çeşit düzen, yalan, iftira, ihanet ve sahtecilik yapanların devamı niteliğindeki guruplarla sarmaş dolaş seçim ittifakı yapan milli görüşçüyüm diyen kardeşlerimin benim ikazıma karşılık yaptıkları her türlü edebin dışında gösterdikleri davranış biçimi. Dün milli görüşe ve Hocamıza karşı envayi türlü iftira ve entrika içinde olanlar bugün ne yazık ki milli görüşün mirasçısıyız diyenleri de yanlarına alarak dünya emperyalist çeteleri ile işbirliği içerisinde boy gösteriyorlar. Samimi milli görüşçü kardeşlerim lütfen göstermeye çalıştığım bu fotoğrafa iş işten geçmeden bir daha dikkatle bakalım. Allah’a yönelip doğruyu göstermesi için yürekten hepimiz talepte bulunalım. Vesselam

2 Yorum

 1. Halime Demir demiş ki:

  Erbakan hocamın koalisyon yaptığını unutan sizler çıkarlarınız için hafızanızı bir bölümünü yok sayıyorsunuz aklınızla dalga geçiyorsunuz. Domuz kasaplık hayvan ilan edildiğinde de bu kadar çığırtkan olsaydınız 2 rakı fabrikasını 18 çıkarırken dilinizi yuttunuz. İslam davası deyip müslüman ülkesinde helal haram olan gıdaları ayırmanızı zaten aklım almıyor islama hizmeten edenlerle islama zararı dokunlanları ayırt edemiyorsanız buda yediğiniz haramların kanınızdan temizlenmemiş olmasından ileri gelir. Saadet Partisini yolundan çıkmakla suçlayan sizler gittiğiniz yolıun pisliğinde boğulacaksınız.

  Haziran 28, 2018
  Yanıtla
  • huseyin demiş ki:

   bu gerçeklerden uzak yazınıdan dolayı üzüldüm

   Mart 23, 2024
   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.