İSRAİLE BOYKOTUMUZUN HEDEFİNE ULAŞMASINI İSTİYORMUYUZ?

GİMDES olarak kurulduğumuz 2005 yılından beri İslam inancımıza uymayan düşünce ve eylemlere karşı tavrımızı ortaya koyduk ve kıyamete kadar boykot silahımızı hazır tuttuk, Rabbimizin izni ile tutmaya devam edeceğiz.

Müslüman olduklarını söyledikleri halde, hala yahudiye bağlılıklarını bağıra bağıra ilan eden firmalarda işçi olarak, yönetici olarak, patron olarak, onların ürünlerini tüketen tüketiciler olarak, inançlarını inkâr edercesine hayatlarını devam ettirmelerine karşı, Yahudi, gece gündür demeden , Ramazan gelmiş demeden, kundaktaki bebekten,annelere, yaşlılara, top yekün Müslüman kardeşlerini şehid etmeye devam ediyorlar.

İsraile her yıl en büyük desteği verdiğini bildiğimiz,‘’Coca-Cola İçecek (CCI) CEO’su Karim Yahi, “2023 yılı, talepten önce yatırım stratejisinden ödün vermeden yatırımlarımıza yoğun bir şekilde devam ettiğimiz bir yıl oldu. 2023 yılında CCI olarak toplam 6,1 milyar TL’lik yatırım yaptık” dedi ve 2024 yılında da yatırımlara devam edeceklerinin altını çizdi. ‘’

Şimdi Boykot Zamanı… Şimdi harcadığımız paranın nereye gittiğini düşünme zamanı… Şimdi bisküvi, mama, sakız alırken harcadığımız paranın kimlerin kasasına para, kimlerin silahına mermi, kimlerin uçağına bomba olduğunu düşünme zamanı… Gözünü kan bürümüş hayvandan aşağı mahlukların, masum insanların üzerine attıkları füzeler, Amerikan, İngiliz, Fransız, Yahudi sermayesine bilmeden verdiğiniz destekle düşüyor olabilir. Neden olmasın… Onlar bizi boykot ettiler, kan döktüler. Onlar, Mekke’de sadece Müslüman oldukları için mü’minleri açlığa ve susuzluğa mahkum eden, asırlarca haçlı sürüleri ile, ta Kudüse kadar girdikleri her yerde taş taş üstüne bırakmayan, yüzbinlerce masum müslümanın kanını dökmekle övünen, pis müşriklerin çağdaş torunlarıdır.

Bir savaş değildir bu. Mazlum ve müstez’af halkların köleleştirilmesi , yok edilmesi ve Müslüman Coğrafyanın dirilişinin önlenmesi için ahlaksız, acımasız ve zalim küffarın vahşi senaryolarını yeniden oynamaya kalkmasıdır.

Kendimizi kandırmayalım bugün… TV ekranlarında gözyaşı döküp, Amerikan, İngiliz, Fransız ve İsrail firmalarından ve onların işbirlikçilerinden alışveriş yapmayalım… Yapanları ikaz edelim. Alış veriş yaptığımız marketleri, eczaneleri, kozmetikçileri ve üreticileri sorgulayalım. Boykot etmekle tehdit edelim.

Yahudiye Amerikaya, İngilize silah satmaktır bu. Onlara verdiğin silahlar bugün de yarın da mümin yürekleri vurmaya devam edecektir. Bir gün sizi de, annenizi de, eşinizi de bacınızı da, çocuklarınızı da vuracaktır. Bu sebeple, bu hareketi başlatan bütün ülkelerdeki sivil toplum kuruluşları sonuç alınıncaya kadar irtibat, dayanışma ve istişare çalışmalarını aralıksız sürdürmelidirler.

BOYKOT’a tüketiciler yanında ülkede üretim yapan firmaların da mutlaka katılmaları sağlanmalıdır. Katılmadıkları takdirde kendi ürünlerinin de BOYKOT’a dâhil edileceği tehditi yapılmalıdır.

BOYKOT, muhatabı ciddî bir ekonomik ablukaya alma hareketidir ki, muhatap pes edinceye kadar sürdürülebildiği takdirde sonuç alınabilecektir. Bu sebeple BOYKOT’ta sabır ve kararlılık çok önemli unsurlardır. Bazen aylarca, hatta yıllarca sürebilir. Bu durumlarda sabır ve sebat sonuna kadar aynı yoğunlukta sürdürülemezse sonuç alınamaz ve muhatabı daha saldırgan ve daha cüretkâr yapar. Bu sonuca düşmemek için Müslümanlar BOYKOT’u hergün birbirlerine hatırlatarak, teşvik ederek BOYKOT heyecanını taze tutmak zorundadırlar.

Topyekün boykotta küffar memleketlerinde çalışan veya okuyan müslümanlara da bir çift sözümüz olmalı. Eğer yaptığınız iş dininize ve milletinize, küffara sağladığı faydadan daha çok fayda sağlamıyor ve hizmet etmiyorsa sorguya muhatap olabileceğinizi asla aklınızdan çıkarmamalısınız.

Biz GİMDES DHV ve HDM olarak BOYKOT hareketini sonuna kadar çeşitli eylemlerle devam ettirmeye kararlıyız. Diğer Sivil Toplum Kuruluşlarımızı da bu eylemleri devam ettirmeleri için çağrıda bulunuyoruz. BAŞLATTIĞIMIZ BU “KÜRESEL BOYKOT” HEDEFİNE ULAŞINCAYA KADAR DEVAM EDELİM. SONUÇTA ZAFER İNANANLARIN, İNANDIKLARI YOLDA YILMADAN ÇALIŞANLARIN OLACAKTIR.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.