İÇTEN GELEN BİR YAKARIŞ VE GİMDES GÖNÜLLÜ GENÇLİĞE BİR TEŞEKKÜR…

Rabbim Sana sonsuz şükrediyorum ki, beni bir Müslüman olarak yarattın ve büyüttün.hkbresim
Rabbim Sana sonsuz şükrediyorum ki, ailesini helal ve temiz gıdalarla beslemeye çırpınan bir baba ve bir anne verdin.
Rabbim Sana sonsuz şükrediyorum ki, bana verdiğin basiret, feraset ve azim yeteneğimle dinime sahip olmamı nasip buyurdun.
Rabbim Sana sonsuz şükrediyorum ki, hayat serüvenim boyunca farkında olmadan çok önemli bir emrin olan bir konuda istihdam olunmama doğru adım adım yönlendirdin.

Rabbim Sana sonsuz şükrediyorum ki, Halalen tayyiben emrini Müslüman kardeşlerime anlatmak için gece gündüz koşuşturma şevkini, enerjisini, azmini ve gayretini bana verdin.

Rabbim Sana sonsuz şükrediyorum ki, yıllar önce yalnız başıma yönlendirdiğin bu Helal ve Tayyib hayat yolunda kısa zaman içinde binlerce pırıl pırıl genç gönüllü ordusunu nasib ettin.
Bu gençlerin çalışmaları çığ gibi büyüyor Rabbim. Bu milenyumun başında “Yeni milenyum İslamın Zafer Milenyumu olacak biiznillah” demiştim. İman dolu, azim dolu yüreklerinden çıkan şu sese kulak verin,
SELAMUNALEYKUM GÖNÜLLÜ HELAL ERLERİ tekrar tekrar dinleyin, annelere, babalara , sizin gibi gençlere dinletin. Dağ taş dinlesin. Hasretle beklenen Nesl i cedid geliyor. Asımın nesli nesilmiş gerçek . İşte çiğnetmedi namusunu çiğnetmiyecek.
Rabbim Sana sonsuz şükrediyorum ve Senden diliyorum ki, bu nesli her türlü kötülüklerden koru ve iki cihanda aziz eyle, mübarek eyle.
GİMDES gönüllü gençlik ordusunun her bir üyesine gönüller dolusu şükranlarımı bildiriyor, teşekkürler ediyorum. Rabbim sizlerden ebeden razı olsun.
Bundan böyle ihtiyar bedenime ecel gelmişse ne gam ne keder.
Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.