ABD BİZİM ÜLKELERİMİZDEN NE ZAMAN ÇEKİLİRSE BİZ DE ÜLKEMİZE DÖNERİZ.

“Cihat kelimesi Kur’an ıKerimde 41 ayette geçiyor. Barış ve şefkat ise 355 ayette geçiyor. Bu da gösteriyor ki, Batıda çoğunun inandırıldığının aksine İslam barışa , sevgiye ve hoşgörüye davet eden bir dindir”

Konu ABD’de bir okulda, Amerikalı genç bir kız talebe ile, aynı okulda Müslüman göçmen bir erkek talebe arasında geçiyor.

Soru. Eğer İslam barışı destekliyorsa; Neden Dünyanın en kötü yerleri Filistin, Afganistan, Pakistan, Irak, Suriye gibi ülkeler İslami terörle dolu?

Cevab. Bu yaptığınız terörün tanımına bağlı. Bazıları da Amerikanın Afganistana, Suriye’ye, Iraka girmesini ve Amerika’nın desteklediği İsrail’in Filistin’de yaptığı işgal ve cinayetleri de terör olarak adlandırıyor ve terör olduğunu savunuyor.

Soru.Hayır bu savaşlar zalim hükümetlerden halkı kurtarmak için yapıldı.

Cevap. Sadece sizin varsayımınız. İşgal ettiği bu topraklarda terör hala masum olan insanları öldürmeye devam ediyor. Eğer terörden bahsedeceksek dünyanın en büyük teröristi Amerika, İsrail ve batılı super güçlerdir.

Soru. Bana 11 Eylülü açıklarmısın?

Cevap. Tabi. Dünya Ticaret merkezi saldırısında kaç kişi öldi 3000 kişi. Bu yüzden Afganistanı bombalarken kaç kişinin öldürüldüğü ile ilgili bilgin var mı? Tahmin et. 15000 insan öldü, çoğunluğu masum siviller. Bu insanların üzerlerine 50 ton bomba atıldı, erkekler, kadınlar, çocuklar öldü.

Soru. Evet ama bunun sorumlusu Taliban

Cevap. Bunu dediğine göre, Talibanı Ruslara karşı savaşması için CİA dizayn etti değil mi?. Taliban’ın CİA nın bir icadı olduğunu da kabul etmelisin.

İrakı da kimyasal silahları var diye işgal etti. İşgalden sonra pardon yanlış istihbaratmış dedi işine devam etti. Bugüne kadar kaç milyon insan öldü, ölmeye devam ediyor.

Soru. Madem ki ABD en büyük terrorist ülke, neden bu ülkede yaşıyorsun? Ülkelerinize gitseniz ya

Cevap. ABD bizim ülkelerimizden ne zaman çekilirse biz de ülkemize o zaman döneriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.